Ane*

Zajímá mě jedna otázka. K čemu slouží určování si životních cílů? :)

Nejlepší odpověď
Mapel

Abychom nezakrněli a něco dokázali.

Další odpovědi
anonym

Nevíš to? To je přece motivace, abys něco dělala. Životní cíl by měl být tím, čeho chceš dosáhnout, čím se chceš stát, jak chceš prožít svůj život. Nejde to určit si jediný cíl a za tím jít. Člověk se celý život vyvíjí, mění se, mění své zvyky, názory. Také se mění přání a touhy.
Jiný cíl budeš mít ve dvaceti a úplně jiný v padesáti letech.
Když víš, jaký cíl máš před sebou, tak budeš o splnění takového cíle usilovat, dělat vše pro to, abys jej dosáhla.

manon

K zamyšlení. K ujasnění si toho, čím se chceš zabývat, co proto je třeba udělat, zda na to máš vlohy, píli, trpělivost.

KdoSiOdJinud

Pokud nejsi Forest Gump tak je dobré mít svůj cíl, protože úspěch můžeš mít až ve chvíli, kdy o něj stojíš :)

venkovan

K otravování studentů při výuce společenských věd.

pizlicka

k motivaci žít.