NikolkaCZE

Zájezd zoo olomouc

Dobrý den, chci s ezeptat jestli taky někomu v okolí Opavy došlo do schránky zájezd zoo Olomouc 3.7 2012. Měly sme to rezervované a nějak sem stratila ten lísteček a potřebuji vědět v kolik se odjíždí atd… neumím to nikde na internetu najít. Kdyby někdo věděl budu moc ráda kdyby mi napsal přes jakou cestovku to je abych tam mohla zavolat :D díky

Odpovědi
ReHu

Zkus si vzpomenout, kdo ten zájezd pořádá. To je základ.
Ale pokud byla součástí zájezdu předváděcí akce, tak bych na to zapomněla. Je možnost, že na ZOO zbude velmi málo času.
Aspoň takovou zkušenost má má sousedka.

Bikerusec

Ahoj, jak tady už padlo, předváděčky jsou celkem nedůvěryhodný. Nicméně ZOO Olomouc stojí za návštěvu i bez prodejních praktik.