MirKop

Zájezd do Anglie nebo kolo ( oboje za stejnou cenu)? Co byste volili?

Doplňuji:
Zájezd pořádá škola( ZŠ) a stálo by nás to 8000. Za stejnou cenu bych mohla mít supr kolo. Při našich finančních možnostech bych se do Anglie asi nikdy nedostala… Ale kolo miluju nade všechno…

Odpovědi
gecco

Kolo.
A na něm bych si do GB o prázdninách (předpokládám, že studuješ) zajel…
😉

Drap

Samozřejmě že kolo.

marci1

Zájezd je fajn, ale kolo využiješ více : ke sportu, rekreaci, poznávání ap. 🙂

postcd

to, po čem nejvíc toužíš nebo budeš nejvíc toužit v bližší budoucnosti

Adam2

.

anonym

Když kolo miluješ,není co řešit.

klumprt

Co bych JÁ volil? Zájezd do Anglie. Kolo mám a příliš na něm nejezdím.

setapouch

Nebudu ti radit, ve svém věku už na to pohlížím docela jinak než ty (vybral bych si Anglii). Ale uvědom si, že do světa se, pokud budeš chtít, podíváš později ještě mockrát.

honza19hk

supr kolo za 8000? to je vtip že? teda pokud to není 8000 liber.

slušný kolo začíná na 30 tisích. supr kolo je tak od 50 táců.
za 8 táců je to křáp kterej budeš akorát furt spravovat.
Otázkou ovšem je kolik najezdíš za měsíc,jestli 2 tisíce km za měsíc, tak jako já tak to radši je´d do anglie

Kelt

Nezapomeň, že každý se na danou věc dívá jinak. Má jiné zájmy, zkušenosti atd. Já bych jel samozřejmě do Anglie, protože je to se školou a relativně levné. Za stejné peníze koupit kolo, to nebude kvalitní, raději koloběžku.