jirka F

Zajedete si někam o prázdninách na Dovolenou nebo jenom výlety ?

Odpovědi
anonym

Zajedu,ale jen na vandry,to mi stačí,naše vlast je krásná,nepotřebuju se někde válet u slaný vody.

lota

Dovolenou a výlet moc nerozlišuji. Pojedu na dovolenou (dám si volno od práce) někam na výlet po Česku. A vybírat budu asi tady: http://amplion­.centrum.cz/tag/kra­sy-nasi-vlasti?utm_sou­rce=leto&utm_me­dium=LP&utm_cam­paign=leto&ut­m_content=kra­sy-nasi-vlasti

lexx

ne, nikam…řadím se k 50% obyvatel co nikdy nikam nevycestují, všude dobře doma nejlíp