fifik :-D

Zahřívá led osvětlení PC?

máte někdo zkušenost a led osvětlením počítače ,chtěl bych si koupit led pásku a dát ji do toho počítače ale nevím jestli se mi pak nebude přehřívat :/ předem díky za odpověď

Nejlepší odpověď
Hlada

ano bude se zahřívat

I LED osvětlení produkuje teplo, takže se bude zahřívat. Vzhledem k ostatnímu odpadnímu teplu je to bezvýznamné, spolehlivě ho odvedou ventilátory ze skříně ven.

Další odpovědi
led

ano bude se zahřívat

1 – LED (Light-Emitting Diode), slangově ledka, vydáva teplo, bude zahřívat
2 – led je pevné skupenství vody krystalizující v hexagonální soustavě, čili zmrzlá voda, tudíž bude ochlazovat

brillant

ano bude se zahřívat

Lamalam

ano bude se zahřívat