Bela29

V jakých nebo kterých pořadech Československé televize účinkovali zahraniční zpěváci (nemyslím jen ze Západu)?

V jakých pořadech Československé televize účinkovali zahraniční zpěváci (nemyslím jen ze západu)? Napadá mě Televarieté či TKM? Díky

Nejlepší odpověď
ten který je

Za socialismu vysílala Československá televize východoněmecký zábavný pořad Ein Kessel Buntes,kde vystupovala řada zpěváků z různých zemí,vetšinou socialistických.

Další odpovědi
lexx

co: vona už tenkrát byla elektřina a TV ?! já myslel že tuhle vymoženost dotáhl ze západu ryšavej Venca z Hradu…