MirKop

Zahráli byste si raději v seriálu, filmu nebo sérii filmů?

A o čem by to tak mohlo být? :)

Odpovědi
anonym

V seriálu určitě ne,ale ve filmu jsem hrál.
V dalším filmu si ještě zahraji,ten vyjde koncem září,ale po boku tebe Barbakane bych určitě hrát nechtěl.
Film není o starcích,či nemocných,ale o rozumných lidech.

anonym

Abych pravdu řekl, nelákalo by mne to, ale po boku Jugara bych snad…

Jugare, to jsi točil v Hollywoodu na Barrandově nebo v Gottwaldově? A jako hlavní hrdina, vedlejší hrdina nebo v komparzu? Tam se jedná o herce, kteří v příslušném dramatickém či audiovizuálním díle zpravidla vůbec nemluví, pouze většinou hrají velký dav naprosto „anonymních“ jen jakoby náhodně sdružených lidí (prostých občanů)!

lexx

ve filmu, seriály jsou nudné a únavné

ReHu

Ani v seriálu, ani ve filmu a ani v sérii filmů.
Nemám takové touhy.
Raději namlouvání komentářů. Třeba úvodních ( závěrečných) titulků nebo k dokumentárním pořadům.

Hlada

Já si rád zahraju jakýkoli štěk. Kam ty záběry budou použité je mi úplně jedno.

ten který je

Zahrál bych si v nějakém erotickém krátkometrážním filmu.
DVD – 0:30 min. 😉

bolak

ten který je: a že zrvona v krátkometrážním..

anonym

Pro Barbakana:
Stát bych tě u sebe chvilku povolil jako keltskej bojovník,ale jen do doby než bys ses mě podíval do očí!

anonym

Máš je pomněnkové? Ty miluji. https://encrypted-tbn3.gstatic.com/i­mages?q=tbn:AN­d9GcQZb5Fuvot0tO5I­hiO5BWwFXNHCtE­EEw87YmInSVAd­XliLS2o0jgA