Zahlédl někdo prezidenta Zemana?

Na mnoha místech je vyhlášen nouzový stav, tisíce lidí přicházejí o majetek a někteří bohužel i o životy, mnozí nasazují vlastní zdraví
a mnohdy i životy na pomoc jiným, veškeré záchranné složky jsou několik dní v pohotovosti, představitelé státních orgánů řízení řeší krizovou situaci atd.atd.
Bývá dobrým zvykem (a snad i morální povinností) v takových chvílích, kdy obyvatelstvo postižené přírodní (nebo jinou) pohromou podpoří alespoň soucitem hlava národa .
Doplňuji:
jami155: takže vzkázal něco po mluvčí? To je bezva!

http://youtu.be/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Viróza? Ale to by bylo laciné.
On se určitě někde,někdy ukáže,někoho pochválí,někoho obšťastní bonmotem........

Další odpovědi:

Dle prohlášení namísto plýtvání na vrtulník posílá na pomoc svou hradní stráž - viz zdroj:

Zdroj: http://www.novinky.cz/domaci/3 03798-zeman-vysila-hradni-stra z-do-boje-s-povodnemi.html

Pokročilý

Pan prezident nejspíš dostal prezidentskou nemoc zvanou viróza..
Doplňuji:
Nebo se vylil společně s Vltavou..

Bronzový

Ten kdo volil Zemana,má co chtěl,dělá jen ostudu celému národu.

Zlatý

No abych řekla pravdu, tak jsem ráda, že jsem se ho nezahlédla, úplně mi stačilo ho zahlédnout u korunovačních klenotů.

Bronzový

Myslíte že těm chudákům vytopeným pomůže když je navštíví prezident a řekne já vás lituji?Vláda uvolnila peníze a okamžitou pomoc starostům obcí A to je velmi důležité a hlavně od Kalouska až neuvěřitelné. No volby se blíží.Vždyť většina cest je uzavřených a plýtvat penězi na vrtulník.Raději ho použít k záchraně lidí.Však on je navštíví ale později až bude trochu klidu.Teď by tam byl lepší psychiatr.
Doplňuji:
Kdo z vás v životě měl virozu tak vypadal tak pěkně jak by šel na ples?

Stříbrný

Tak to teda nezahlédl. Ani jsem neslyšel jeho jakékoli aktivitě...!!!
Možná objímá stromy ve Stromovce a modlí se za naše hříchy a H2O-du v Chrámu sv. Víta.

Bronzový

Osobne ne, ale tenkrat jsem videl Klause.. zastavili na poli u hnoje, vyskakala ochranka, zabehl se tam vychcat, naskakali zpet a jeli dal :-)

Diskuze k otázce

anonym

To ano,může se stydět,ale fotečka pěkná.Nejpravděpodobněji to je tak,jak odpovídá LysoňXXX.Nebo,že by zachraňoval Bohdalku?

anonym

No je divný, že se nikde neukázal ani ze záznamu nebo jinak.
Jirkajirka by na lidi poslal psychiatra, ale toho právě potřebuje spíš Zeman. Nějakého takového jako byl doc.Skála u Apolináře.
Postiženým záplavami je nabízena pomoc terénních psychologů.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.