thoman73

Zahlazuji se amnestii prezidenta také již vykonané tresty?

Jde mi o již vykonané,podmínečně odložené tresty,na základě kterých by mohl následovat nový trest maření výkonu úředního rozhodnutí. Pokud by byli amnestovany a zahlazeny i již vykonané tresty,logicky by na základě těchto rozsudku nemohl vzniknout nový přece maření. Snad jste otázku pochopily. Děkuji

Odpovědi
contakt

Ne, na vykonané tresty ne ale pokud ho máš vykonán tak se musí na tebe koukat jako by jsi odsouzen nebyl vice trestní zákon a řád