bolak

Zaheslovaná Simkarta

Našel jsem doma starou simkartu od vodafone, kterou jsem si kdysi zřejmě pořídil a ještě nepoužil. Chtěl jsem se podívat jestli na ní mám nějaký kredit ale je na ní nastaven PIN. Zkoušel jsem 1234 a nefungoval. Nevíte jaké teď nastavuje vodafone to prvotní heslo?

Nejlepší odpověď
Reuef

nevim jak to je u Vodafonu ale driv kdyz sis koupil sim kartu tak k ni byl papirek a tam byl PIN kod napsanej kazda sim mela jinej…

Další odpovědi
Tom20

Já bych řekl že ke každý kartě i tý od Vodafonu bude PIN jinej.
Ale někde sem slyšel že že ten prvotní je 9999 zkus to.Nebo(to bych asi neměl řikat 🙂 )ale de to i heknout přes nějakej program,ale ten neznaM.

Vodafone

Dobrý den,
u nové SIM karty je PIN nastaven vždy na 1234. Pokud ho zadáte 3× chybně, bude SIM karta vyžadovat PUK, který je pokaždé jiný. PUK najdete na plastovém obalu, ve kterém SIM karty prodáváme, nebo v Samoobsluze.
Z Vašeho dotazu ale nevyplývá, jestli jste SIM kartu v minulosti aktivoval. Nové telefonní číslo by totiž mělo být aktivováno do 30 dnů.
Konkrétní informace získáte u opeátora na *077, který dohledá příslušný zákaznický účet podle čísla SIM karty.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz