mstanek

Zahajovací skladba koncertu Metallicy v Nimes?

Nevíte někdo náhodou, jakou skladbu použila Metallica úplně na začátku při zahájení koncertu v Nimes? Vím, že se používá celkem často, tak bude asi z nějakého filmu nebo tak… Díky za případné tipy.

Nejlepší odpověď
Rocker

Blackened http://www.bmscom­pany.net/kata­log/rock/meta­llica-francais-pour-une-nuit-%28id-2720829%29.html

mstanek

Re: Rocker. Omlouvám se, špatně jsem se vyjádřil, moje chyba… měl jsem na mysli tu symfonickou, než vyjde kapela na jeviště :)