Mapel

Záhady servru.

U otázky vidím počet odpovědí, ale když jí rozkliknu, tak nevidím žádnou odpověď. Je to však jen u některých odpovědí. Také jste narazili na teto problém?
Doplňuji:
Tak to je síla. Vidím 5 odpovědí, ale když jsem rozkliknul otázku, tak nevidím žádnou odpověď. Děkuji všem za snahu a lituji, že vám nemohu udělit palce.

Nejlepší odpověď
Ar

" závda není na vašem přijímači"
Dělé mi to taky.

Další odpovědi
annas

Ano. Stejně tak nemohu otevřít diskuze. Zřejmě probíhají nějaké úpravy.

beer

Mají to raději vypnout, oznámit předem a byl by klid.
Takhle se s tím každej zbytečně „drbe“, nikdo neví o co jde a jsme jen otráveni.. ☹ Ať jdou do kopru !!

Sůwa

Jo, je to takhle od rána. Mně se teď aspoň podařilo přečíst zprávu, ale ta byla ze včerejšího večera. Předpokládám, že tato moje odpověď se taky nezobrazí, ale může ti přijít na mail, pokud jsi nezrušil zatržítko. Možná už se začalo pracovat na avizovaných změnách 🙂.
Doplňuji:
Postupně zjišťuji, že je to jen u některých otázek a bolakův dotaz k doplnění připomínek k serveru pro jeho vylepšení se pro změnu neotevře vůbec. Je možno hodnotit otázku ( připíše se bodík ) a i odpovědět, ale odpověď je pouze přeposlána tazateli na mail, u dotazu se nezobrazí.

anonym

Život není jen internet a internet nejsou jen Odpovědi.
jsou svátky, tak slavte a vracejte čas svým rodinám a přátelům, který jste dosud planě promrhávali svou závislostí a sociální nedostačivostí.
Doplňuji:
P.S. Žádné životně důležité odborné otázky dnes nepotřebujete a na únik ze samoty chatováním, máte ještě fůru času i v dalších dnech.

mosoj

Ano dnes se to tak chová. Je to buď údržbou nebo bouřkami.

Rabi7

Presne taky to nechapu, ejsou videt az kdyz je admin schvali???

bolak

Odpovídám že ano. Otázkou ale je, k čemu ti taková odpověď vůbec bude, když ji stejně neuvidíš…

:)

anonym

Věci mezi nebem, PC a adminem

kokos23

já se tam vúbec nemůžu dostat,odpověď přišla na mail,ale když kliknu na odkaz,tak tam je 0 odpovědí((((

led

No, že by pripomienky ´bolak & co´ boli tak rychlo prijaté? A začali sa robiť úpravy…
Na to platí už len citát požičaný od Dr.Axla:
„Je těžké nalézt, ale nerozumné nehledat.“ (kto asi môže byť autor?)

Lukasy

Mě jdou vidět jen tady…

anonym

ad led, zajímá-li tě autor, pošlu ti jej do profilu.

anonym

P.S. Vyšel v Inspiromatu, což byl prémiový svazek knižnice Máj cca před 3 desítkami let.