9 řemesel

Záhadný pan Bumbes..

..co říkáte tomu p...... ,který to sem dal, pokud jste to stačili přečíst.Dal jsem odpověď,bohužel asi zároveň se smazáním …
Doplňuji:
Ano, opět si zde nějaký ubožák vzal na mušku Bumbese.A to dost ošklivě,naštěstí to hned zmizelo.

Nejlepší odpověď
PostApMan

Já na jeho spoty ani nereaguji, za prvé se mažou cca po 2–3 minutách, kdy leda tak stihnu otázku označit za nevhodnou a za druhé těžko by s jeho způsobem vyjadřování dokázal vůbec zareagovat na mojí odpověď.

Trestní oznámení je v tomto případě asi stejné jako hodit po něm sedmikrásku. Těmito problémy se statní orgány příliš nezabývají.

Když už doporučuji vystopování IP adresy a „osobní rozhovor“, popřípadně pokud chcete opravdu zakročit tak podat žalobu – přes právního zástupce.

Pro aramah: Nějaký škůdce plení naší zahrádku odpovědi.cz, jinými slovy máme tu drzého spamera který útočí na uživatele.

Další odpovědi
aramah

Můžete nám ,obyčejným uživatelům říct o co tu jde? (myslím sebe asi jsem jediná komu to uniká )díky.

annas

Ty obě anonymní urážky jsem opět smazala já stejně jako včera.
Rovněž jsem napsala administrátorům, aby pečlivěji hlídali vkládání otázek a pokud jsou urážlivé, aby je smazali hned po vložení.
Co se tady v těchto dnech děje, je neuvěřitelné:

Bumbes

Chandlere, veškeré tvé útoky (díky tvým omezeným vyjadřovacím schopnostem lehce identifikovatelné) na mojí osobu mám uschovány, očekávej trestní oznámení za stalking.
Doplňuji:
Miláček Chandler si koleduje o zablokování IP pro zneužívání sítě pro trestnou činnost.
Už se na tom pracuje, čím více urážek, tím účinnější bude žaloba.

Michal

Mě tyto věci moc nezajímají.Zajímám se o lidi a o nové pohledy na svět a problémy.Toto „čarování“ jde mimo mne.Sprosťáci jsou kategorie lidí,kterou se snažím míjet.

Chandler

Bumbes : Já ? Já jsem nic sem nedal panebože :D a kdybych chtěl, tak to dám pod svým nickem. Nemám to zapotřebí

Bumbes

Pro aramah

zde je celé fórum o našem Miláčkovi Chandlerovi čeho je schopen a co umí:
http://forum.serial-pratele.cz/vi­ewtopic.php?f=27&t=­537
Někdy mne při čtení až bolelo břicho od smíchu a někdy jsem nechápal jeho duševní pochody.

Bumbes

Jen tak nevině odepsal Miláček Chandler mým jménem na 7 inzerátů (v celkové hodnotě 190150,– Kč) a v duchu své inteligence se mi k tomu vítězoslavně přiznal v e-mailech, čímž spáchal trestný čin „Stalking“ a bude na něj podáno trestní oznámení.