Fléňa

Nevíte, co se skrývá pod „záhadným“ vrakovištěm Dubeč?

V ulici Ke Křížkám,,v obec Dubeč u Prahy se nachází velký areál pod širým nebem s tisíci starých aut,,dnes už veteráni,, desítky let tam jen smutně hnijou., nevíte co to je?

Původní neotázka
Záhadné vrakoviště Dubeč

Nejlepší odpověď
cochee

Ke Křížkám je patrně plocha vrakoviště na adrese Starodubečská, nic záhadného bych na tom neviděl, prostě mezisklad aut před jejich likvidací. Všechny vrakáče takové parkoviště, či jak to nazvat, mají. Většinou taky umožní zájemcům najít si potřebný kus a odnést si z něj součástku, která třeba už není jako nová k sehnání.

Zdroj: http://www.zla­testranky.cz/fir­my/Praha/H1776552/­Ekologick%C3%A1+lik­vidace+vozidel/