George25

Zadržení dechu

Jak dostanu do plic co nejvíce vzduchu?

Nejlepší odpověď
MrGandy

Potápěči vydrž v pohodě i 8 minut. Může za to dechové cvičení …takže nejdřív provádět cviky s dechem a pak vydržíte taky dlouho

Další odpovědi
Michal Kole

Potápěči vydrží třeba i 11 minut 🙂 Ženy vydrží MÉMĚ něž muži ☹

Hlavně to nezkoušet sám a ne pod vodou !
Hlavně nehyperventilovat (zhluboka dýchát před ponorem – sníží se hladina oxidu uhličitého, která říká mozku, jak moc a jak rychle je potřeba dýchat-tudíž si mozek myslí, že ještě máte v plicích kyslík, ale nemáte a pod vodou omdlíte a vdechnete vodu)