Berušinka

Žádost o vrácení peněz, nevím, jak to mám napsat

Zaplatila jsem si školní zájezd na 3 dny, ale kvůli nemoci jsem zůstala doma v posteli =(. Bylo mi řečeno, ať si napíšu žádost o vrácení peněz. Vůbec nevím, jak to mám napsat, aby to mělo hlavu a patu. Takovéhle věci jsem na internetu nenašla. Ani na školních stránkách.
Doplňuji:
Děkuji =)

Nejlepší odpověď
GM

Zcela jednoduše napiš: Žádám o vrácení částky ..... Kč, kterou jsem uhradila dne ..... jako zálohu na školní zájezd. Z důvodu nemoci jsem se nemohla zúčastnit. Popř. přilož potvrzení lékaře, doplň č. účtu(pokud máš). Datum, podpis, plná adresa.

Další odpovědi
Gollumek.88

Já, Berušinka, narozena toho a toho, bydlištěm „tvoje adresa“ jsem se z důvodu nemoci nemohla zúčastnit školního zájezdu konaného tehdy a tehdy, přikládám kopii neschopenky (omluvenky) od lékaře. Tímto žádám o navrácení částky tolik a tolik korun, kterou jsem platila tehdy a tehdy.

nějak takhle bych to sesmolila. asi by to šlo i líp, ale to už nějak ošperkuješ :)