simonka

Žádost o soudní příkaz k exekuci

kdy může být podán, jaký je postup a při jaký příležitosti se tato žádost podává.

Odpovědi
Kráťa

Máte asi na mysli nařízení exekuce soudem.
Soud nařídí exekuci na základě tzv. exekučního titulu (rozsudek, rozhodčí nález …musí být v právní moci). Tento návrh se podává v případě, že dlužník nesplní včas to, co mu rozsudk ukládá.

advokatka

Vážení!
Moje advokátní kancelář se sídlem v Brně se vymáháním pohledávek zabývá, a to i na dálku.
Pokud byl ve Vaší věci vydán pravomocný rozsudek, nabízím své právní zastoupení v celém exekučním řízení zdarma, neboť moji odměnu uhradí povinný v rámci řízení.

S pozdravem
JUDr. Lucie Štursová