xyxy

žádost o sociální podporu?

začala jsem pracovat jako OSVČ a zatím nemám takový příjem, aby pokryl mé náklady,je možno zažádat o sociální podporu než se mi příjem upraví? žiji sama s dvěma dospělými syny, ale oba stuují

Nejlepší odpověď
redy

Špatnej postup.
Na druhou stranu by nebylo špatný,aby stát sponzoroval začínajicí podnikatelé.

Já tomu nerozumím,ale šla bych do toho, kdybych dostávala podporu 🙂

xyxy

nebyla jiná možnost, jakmile jsem dostala oprávnění, vyřadili mě z evidence na Úřadu práce , jde jen o začátek, ale bez řádného příjmu to bohužel není vůbec jednoduché