imartyn

Žádost o povolení na pořádání akce s hudbou po 22. hodině

Dobrý den,

budu pořádat s přáteli oslavu narozenin na mém pozemku (venku na zahradě) a chci mít puštěnou hudbu i po 22. hodině bez nějakých problémů s policií za rušení nočního klidu. Nejdříve se chci pokusit domluvit se sousedy, ale přece jenom kdyby si někdo chtěl náhodou stěžovat tak bych měl rád u sebe povolení, abych nemusel hudbu (a zpěv kamarádů :D ) vypínat.

Lze podat městu nějakou takovou žádost? A pokud ano, nevíte kolik by taková žádost mohla stát?

Děkuji, Martin.

Nejlepší odpověď
Reezo

Osobně si myslím, že ti to nikdo nepovolí po 22 hodině… Musel by jsi to mít v uzavřeném prostoru podle mě. Taky by se mělo posoudit, jestli to nebude někomu vadit. Myslím si, že tady úřady upřednostní obecné blaho a zakážou tu párty po 22 hodině…

Další odpovědi
anonym

Dej si žádost na město a pokud jsou poplatky, tak to zjištíš na úřadě. Každá obec to bude mít jinak.