arrowbeeee

Nevíte někdo jak napsat žádost děkanovi o posun zápisu na VŠ?

Potřebuji poradit, něudělala jsem jednu část maturitní zkoušky ale byla jsem přijata na VŠ – bylo mi doporučeno napsat žádost Děkanovi . Zápis je 8.7. a le chtějí maturitní vysvědčení. Nevíte někdo jak to napsat? Má někdo zkušenost? Na internetu jsem našla pouze žádost o přezkoumání nepřijetí. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
annas

Podobný dotaz – viz odkaz
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/z-maturity-jsem-nedal-matiku

Napíšete, že jste neprospěla v řádném termínu u maturitní zkoušky z předmětu … na té a té škole, tudíž nemůžete při zápisu 8. 7.dodat maturitní vysvědčení. Źádáte o prodloužení termínu k jeho předložení. Zašlete jjeho ověřený opis ihned po vykonání opravné ímaturitní zkoušky, kterou bude skládat dne …
Poděkujete.