Vanda6

Žádný signál…

Jsem na chatě a včera tady byla menší bouřka,ale v dálce,najednou mi vypla televize,když jsem ji znovu zapla napsalo mi to žádný signál,chvilku nešel proud.Prosím poraďte mi co mám dělat,chci se dívat na OH a nemůžu!!!

Nejlepší odpověď
led

Ako by napísali naši bývalí vojaci: bez spojení není velení, bez signálu není televize.
Ak nie je tv signál je ešte možnosť nadviazať susedské vzťahy s chalupármi, kde signál majú, prípadne v hospode ak tam majú signál a pozerajú OH.

Další odpovědi
mosoj

Vždyť je to na té obrazovce napsané " žádný signál". Pevně věřím že již ho máš.
těžko se dá něco poradit, když není popsán systém antena – TV. On by mohl být zničený i zesilovač u antény pokud tam ovšem je!!

Michal Kole

Možná se z televize jen vymazali naladěné programy – musíš svůj televizní přijímač znovu naladit.

Nefoukl silný vítr, že se z antény uvolnil kabel nebo se anténa posunula ?