Zadní chromové lemy,na Ford Scorpio,kde sehnat??

A ještě bych potřebovala zadní chromou lištu na spodní okraj zadních dveří a pak by mě zajímalo jestli se na kombi vyrábí na zadní dveře kšiltík,taky chrom.
Doplňuji:
Tak v Autokelly jsem to nenašla,buď to tam není,nebo jsem tele. Napadá Vás ještě někoho něco?? Možná by to mohli mít v nějakých tuningových obchodech,ale ve kterých,když to hledám,tak jsem z toho jelen…pomůžete??,

Nejlepší odpověď
mojitek

zkuste netovy obchod autokelly tam maji snad vsechno
Doplňuji:

  1. ELMOT autodíly
  2. ELIT autodíly
  3. AUTO KELLY
  4. Auto Georg
  5. Auto Štangl

Tak jestli to v Autokelly nemaji zkuste to jinde nebo u ofic.dovozce.

Další odpovědi
mosoj

Zkuste se poptat zde. V nabídece ale již tento typ nemají.
http://www.pop-art.cz/AhxPag­PrdLst.aspx