arygnoc

žádné padající novinářky z nebe se v tisku nevyskytly.

Terryle:

jak dopadl Váš letecký výcvik?
Doplňuji:
omlouvám se, teď jsem přišel, uniklo mi, že že tu o tom byla řeč.

Nejlepší odpověď
Terryle

Kruci, tak tomu říkám důvěra v moje schopnosti!!! :oD Za trest to už nebudu opakovat – otázka už byla položena i zodpovězena: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-je-to-nyni-s-letanim-kdyz-je-tak-krasne-musi-byt-nadherny-pohled-na-tu-nasi-vlast

Dopadlo to dobře, pan instruktor mi nedovolil to poslat k zemi. Sice mi do toho nešahal, ale hlídal mě zrakem ostražitým. A jinak to byla fantazie. Nemáte náhodou bohatýho utajenýho strýčka v Ameice, co by mě chtěl těsně před smrtí adoptovat a odkázat mi soukromý letadlo a dvěstětisíc na výcvik? :)

Další odpovědi
hanulka11

Ary a čti i diskuzi

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-je-to-nyni-s-letanim-kdyz-je-tak-krasne-musi-byt-nadherny-pohled-na-tu-nasi-vlast

anonym

Ach jo, nějak ti to zlato stouplo do hlavy.
Pozdní příchod neomlouvá tvou pohodlnost, modrá lišta funguje i v noci. Uštědřils morální políček všem zasloužilým a cnostným zlatým.