Radek Hustop

žadná není pardon.

Ahoj potřebuju poradit jakou pc hru si mám přát.Mám rád mafii2 tak něco podobnýho by se mi hodně líbílo tefa až na GTA.Předem děkuji.

Odpovědi
LuK4S3k CZ

Třeba Saint Row 4 nebo L.A. Noire, Far Cry 3, Assassin´s Brot­herHood, Revelations,3,4 1 a 2 moc zábavné nejsou. Možná Need For Speed. To jsou hry co mě tak narychlo napadly že by tě mohly bavit ale nejvíc sázím že tě bude bavit L.A Noire nebo Saint Row třeba ta 4ka. A když si budeš chtít přát nějakou tu hru nezapomeň se podívat na hw nároky jestly ti to pc vůbec rozjede.