tuCZek

Zadáváte práci firmám? Nebo jste kutilové Vy či Vaši přátelé?

Jsem řemeslník,tak by mně zajímalo kolik lidí si pomáhá samo.

Doplňuji:
Vaše otázka byla redakčně upravena, obsahovala nežádoucí reklamu.

Administrator serveru Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
panenka

My si vše děláme samy od Stavění domku po střechu vodařskou,elek­triku,plyn nám už dělají známý

Další odpovědi
vecernice

Jsme docela kutilové a co jde si uděláme sami.Ale třeba na bytě se mi už nevyplatila tzv. odporná práce od ,,levnějšího "kamaráda.Někdy si myslím,že je lepší si pozvat a zaplatit firmu a odborníka.

Radak

My máme v rodině řemeslníky, takže většinou si vypomáháme. Jediné, do čeho se nemontujeme, je voda a elektrika. I když teď čerstvě můj kluk je elektrikář, takže máme i tuto oblast pokrytou.

stana73

Já mám zrekonstruovaný atypický půdní byt,který mi nabízí spoustu originálních nápadů a řešení.Firmu jsem měla jen na výměnu topení,oken a bojleru.Jina si vystačíme sami-podlahu,menší nábytek „na míru“,malování apod

venkovan

Myslím, že reklamu sem ne. Je m,noho prací které si od schopného řemeslníka necháme udělat, protože jestli se s tím mám dělat sám několik dnů a nebo má přijet řemeslník s dobrým grifem a jen si ho pohlídáme, tak je to nastejno. Navíc mámme zpravidla dva roky na záruku. Ale pravda je, že to musí být řemeslník který si přiveze i svoji svačinu. Obskakování se u nás nevede – pokd je práce dobře provedena, njde si i cesta k dobrému ohodnocení nad smluvenou cenu.
Pokud práce je odfláknuta, řemeslník může očekávat velké problémy i se žádostí o zrušení živnosti.