Niikii

Zadání na ICT (počítače)

Moc se omlouvám,že ptravuju tak pozdě s tak pitomou věcí,ale na zítra mám takový úkol na informatiku..zadání zní:
Pošlete si mezi sebou (sousedovi po levé ruce) libovolný text (Dokonce může být s chybami či nedostatky proti normě CN 016910), můžeme vložit „chytáky“ na chyby proti normě.

Proveďte revizi dokumentu, vložte komentáře, vložte poznámky pod čarou. Kontrola na flash.
..
Poslaný text od kamarádky už mám,opravený taky,ale co zanmenají ty poznámky a komentáře pod čarou?Vůbec to nechápu,ale nechci dostat 5 :( Děkuji moc !

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Je procvičení práce s textovým procesorem asi Wordem.

Podívej se do nápovědy MS Wordu na tyto příkazy. Já bohužel Word nemám. Budou asi v menu vložit a nápověda má samostatné jmenu pod ikonou otazníku.

Další odpovědi
Georgo2010

Řešení zadání pro MS Word 2007:

  1. Na kartě Revize zapněte funkci Sledování změn (jakékoliv další úpravy budou v dokumentu graficky zvýrazněny). Proveďte např. kontrolu pravopisu nebo napiště/opravte nějaký text.
  2. Označte si část textu, na který chcete vložit komentář. Nový komentář vytvoříte ze záložky Revize.
  3. Označte si část textu, pro který chcete vložit (doplňující) poznámku pod čarou. Novou poznámku pod čarou vytvoříte ze záložky Odkazy.

Hodně úspěchů při zítřejší kontrole úkolu.