Žádám o trvalé odstranění profilu,je to možné?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=WSve_Q6FgkU

Doplňuji:
Nevím proč bych se měl převtělovat,když otravovat pokémony můžu i na FB??

Nejlepší odpověď
dědapetr

jiné...

Dělej jak chceš,Tvé rozhodnutí – Tvá vůle.Nám potom nic není co uděláš.
Doplňuji:
Pošli mail na info@odpovedi.cz s tím, že žádáš o zrušení svého profilu.

Další odpovědi
gecco

jiné...

Doplňuji:
Je to možné…
Taky tu mám jeden deaktivovaný profil…
🙂

marci1

jiné...

Milý „Čeňku“, sarkasmus je vždy spojen s negativním hodnocením. Jsi dost chytrý, ale sarkasmus bude vždy vnímán jako „ponižování, urážení“ ostatních. Sarkastické odpovědi budou vždy „trnem v oku“. Přiznám se, že mám ráda humor a částečně i mírnou ironii, ale bohužel tvrdý sarkasmus je pro mě už moc. Nevím co Ti poradit, musíš se rozhodnout sám. ☹

Drap

jiné...

Požádej admina, nebo jen přestaň chodit. Neboj se, nikdo vzpomínat nebude.

Emefej

jiné...

Prosím, buď k nám milosrdný a nedělej to. Tvoje otázky a odpovědi jsou tím nejcenějším, co se zde nalézá.

quentos

no konečně,už bylo na čase

Jistěže je to možné, takových už tu bylo… chcípni, potvoro, a už se nevracej – ne že se jenom překabátíš do jinýho nicku.

jáára

no konečně,už bylo na čase

anonym

jáára – Trhej járo trhej,však já to zvládnu i bez tebe.

anonym

Emefej – Máš recht příteli,protože ironie bývá o dost ušlechtilejší,než tupá síla,které jde jen o konečný efekt.

anonym

gecco – nevím jak,napsal jsem žádost na odpovědi.cz a zatím nic,jestli znáš postup samovolného smatání,budu ti vděčný,jinak děkuji za odpověď.