smoulinkaq

Žadám o sděleni kolik by mě stal dotaz,jsem socialni připad a nejsem schopen s postupem okresniho a krajskeho soudu.

Kde se mam obratit?

Odpovědi
Funna

nejsem schopen s postupem???…ab­solutně nechápu smysl věty…a kolik by mě stál dotaz?…dotaz ohledně čeho???…

anonym

Existují právní poradny na netu, kde si zadáš dotaz a máš odpověď, zdarma. Pak zkus https://www.go­ogle.cz/search?q=lin­ka+pr%C3%A1vn%C3%AD+po­radna&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox-a&gws_rd=cr&e­i=o_XTUvLTCoG­ShQexzIHQBw. Protože neuvádíš čeho dotaz týká, tak zde ti těžko někdo odpoví.
Doplňuji:
Odhaduju že odvolání bylo a kraj nějak rozhodl. Vrátil k projednání okresu nebo to uzavřel?

ivzez

Uvádíte málo informací, tak jenom obecně:

I sociální případ má právo na přístup k právní radě.
Pro začátek se obraťte na občanskou poradnu ve svém okolí,
vezměte s sebou všechny podklady a rozhodnutí okreního i krajského
soudu a v poradně vysvětlete, v čem spočívá Vaše nespokojenost
(s čím konkrétně nejste spokojena).

V občanské poradně by Vám měli poradit, co dál,
kam se dál můžete obrátit.
(Tipuji, že se budete muset dovolat k Nejvyššímu soudu,
k čemuž budete potřebovat právní zastoupení.)

lota

Otázka zní malinko zvlášťně, i tak… Co třeba využít online poradnu tady: http://poradna­.aktualne.cen­trum.cz/?

MK44

Milý/á šmoulinkoq,

s podobně formulovanými větami je nejlépe se obrátit na lampárnu.
Pokuste se v doplnění otázky definovat koho na co se chcete ptát a komu se za co má platit. Popište čeho se jednání soudu týká. Pokud se Vám to podaří srozumitelně, je možné, že Vám odpoví někdo, kdo s danou problematikou má zkušenost.