Pokročilý

Začít si budovat nový život?!

Myslíte si,že je ještě reálné ve 43 letech začít znova od píky budovat si život od základu(bydlení,nový jazyk,nové přátelé,zaměstnání) v nějaké vyspělejší zemi například Německo či jiná země? Upřesňuji v dělnické,řemeslné profesi,nejsem žádný IT expert či lékař.Nějak mě to tu v čechách připadá málo perspektivní.Celý život poctivě pracuji a žiju od výplaty do výplaty a šetřit si na důchod a zároveň se starat o rodinu s dvěma dětmy je prakticky nemožné.Představuji si trochu lepší ohodnocení mé práce a lepší vyhlídky pro mé děti.Co si o tom myslíte vy ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jde o závažné rozhodnutí. I když se tvrdí, nikdy neříkej nikdy.
Jenže kde najít práci. Někde daleko? V Evropě se nabídky týkají spíš sezónních prací. Nebudete na tom ještě hůř? Někdy to může být pro Vás i děsivý zážitek. Platby za služby, lékaře, byt atd.
Zaměstnání manželky, děti - sázka do loterie.
Záleží jen a jen na Vás.

Další odpovědi:

Zlatý

začít nový život není nikdy pozdě. Hodně štěstí.

Bronzový

Pokud tam něco budete mít, ozvěte se, jsem zde. Způsob marnění lidskými životy v jakési české republice se může přirovnat k dobám otroků na galejích. Ven, pryč odsud a začít žít.

Zlatý

Nevím zda si někde jinde v Evropě polepšíte.Amerika už také není to co bývalo a Austrálie s Novým Zélandem nikoho nechtějí a když tak si setsakramentsky vybírají.Nějak ten svět upadá.Snad jedině Papua-Nová Guinea.Někde v panenské přírodě kde se zastavil čas.

Zlatý

Co si o tom myslím? Já nemám tu potřebnou odvahu ne jenom teď ale ani za mlada jsem ráda tady doma v Čechách.

Neni pozde,ja zacala nedavno od piky v 56letech,take z duvodu nemoznosti v CR.Pokud mate mensi deti,je to vyhodnejsi.Udelala jsem to s pripravou,jela do ciziny,poohledla jsem se pro mmne po dulezitych vecech,najem,ziskani bytu a prace,lekar atd.NELITUJI.

Zlatý

Prajem vám veľa šťastia pri hľadaní práce v zahraničí, nikdy nie je neskoro, ale... Ak nie ste špičkový odborník v požadovanej profesii, ste pre zamestnávateľa neperspektívny a ste kandidát na vstup do armády nezamestnaných. Skôr máte šancu v niektorej menej vyspelej krajine.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.