Herny

Začít hrát florbal, nebo nezačít?

Určitě nejsem sportovní typ a mnoho sportů mě nebaví, ale florbal mě baví, i když v něm nejsem profík. Takže otázka zní: Mám si najít nějaké tréninky s možností se zlepšit, nebo radši ne? :) Na druhou stranu závisí na mě, jestli se mi vůbec bude chtít, ale chtěl bych začít s florbalem, klidně i závodne :)

Nejlepší odpověď
gecco

Radši ne, co kdyby se z tebe profík stal??
:-OOO
Zvláštní otázka…

Další odpovědi
klumprt

Nějak jsem nezaznamenal v popisu otázky jediný důvod proč bys neměl začít.

marci1

Samozřejmě že ano. Dokud to člověk nezkusí, neví. Když budeš chtít, tak budeš dobrý!:-))

BANAN93

jo florbal je super já hrál teda dlouho fotbal, ale hokej mě taky bavil, ale spíš jsem byl šikovnej s hokejkou než skvělej bruslař a florbal mi umožnil odstranit moje nedostatky :D na střední jsme ho pak hráli furt o tělocviku – jinak jsem ho nikde nehrál jen na střední 2 hod týdně a docela bych si ho zahrál :D

ivzez

Začít!
Pohyb je důležitý a pokud nejsi právě sportovně založen, mohl by ti chybět.
Začni se věnovat aspoň florbalu, který se ti líbí a baví tě.