lukas.zmizik

začínám „blogovat“ a vystavovat na obdiv hloupost z internetových diskuzí. Tak mne zajímá:

Dělám to tak, že z různých internetových diskuzí vystavuji na obdiv očividně hloupé nebo matoucí názory a i se jménem autora je prezentuji na svých stránkách s komentáři. Zní to strašně ale vlastně jen glosuji to, co zní lidem hezky a dobře se čte a pomocí zdravého rozumu jim vysvětluji, že a proč to není pravda.

Tak by mne zajímalo, zda si myslíte, že takto „krást“ veřejné názory na veřejně dostupných diskuzích je napadnutelné nebo čisté a legální…
Doplňuji:
zdroj: a to je ten kámen úrazu – mohu napsat zdroj pouze – novinky.cz, facebook.com …přímý odkaz na konkrétní příspěvek není dostupný

Nejlepší odpověď
Sancha

Budeš to mít těžké protože formulace „zdravý rozum“ je hodnota velmi relativní.
Při kopírování obsahu internetu je slušnost přidat zdroj.

Další odpovědi
SINGO

Na jakých stránkách? Rád bych se podíval.

fcoop

Asi jsem šťoura – nicméně – „vystavovat na obdiv hloupost“ je nesmysl.

Správný,smysluplný výraz je „odiv“.

Spektákl (z lat. spectaculum, jeviště, divadlo) znamená původně podívaná. Užívá se dnes většinou pejorativně pro něco, co se vystavuje na odiv, co je nápadné, efektní a přitažlivé, a přitom předstírané, nepravdivé.(Net)

lukas.zmizik

SINGO článek je zatím jeden, začínám s tím: http://mozekje­kamos.ic.cz/ko­mentar-k-diskuzim-nehoda-autobusu-ve-svycarsku.a13.html

SINGO

Díky