Avatar uživatele
lukas.zmizik

začínám „blogovat“ a vystavovat na obdiv hloupost z internetových diskuzí. Tak mne zajímá:

Dělám to tak, že z různých internetových diskuzí vystavuji na obdiv očividně hloupé nebo matoucí názory a i se jménem autora je prezentuji na svých stránkách s komentáři. Zní to strašně ale vlastně jen glosuji to, co zní lidem hezky a dobře se čte a pomocí zdravého rozumu jim vysvětluji, že a proč to není pravda.

Tak by mne zajímalo, zda si myslíte, že takto „krást“ veřejné názory na veřejně dostupných diskuzích je napadnutelné nebo čisté a legální…
Doplňuji:
zdroj: a to je ten kámen úrazu – mohu napsat zdroj pouze – novinky.cz, facebook.com …přímý odkaz na konkrétní příspěvek není dostupný

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Andělé, suaeda před 4393 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sancha

Budeš to mít těžké protože formulace „zdravý rozum“ je hodnota velmi relativní.
Při kopírování obsahu internetu je slušnost přidat zdroj.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SINGO

Na jakých stránkách? Rád bych se podíval.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
fcoop

Asi jsem šťoura – nicméně – „vystavovat na obdiv hloupost“ je nesmysl.

Správný,smysluplný výraz je „odiv“.

Spektákl (z lat. spectaculum, jeviště, divadlo) znamená původně podívaná. Užívá se dnes většinou pejorativně pro něco, co se vystavuje na odiv, co je nápadné, efektní a přitažlivé, a přitom předstírané, nepravdivé.(Net)

před 4393 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
lukas.zmizik

SINGO článek je zatím jeden, začínám s tím: http://mozekje­kamos.ic.cz/ko­mentar-k-diskuzim-nehoda-autobusu-ve-svycarsku.a13.html

před 4393 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SINGO

Díky

před 4393 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek