kajda45

Zachytil se mi na jazyku vlas, co mám dělat?

Na jednom z „výběžků“ na jazyku se mi zachytil vlas. Když na něj zatáhnu, akorát to bolí a nechce se pustit :/ Mám dlouhé vlasy a při jezení se mi dostal do pusy, kde se namotal, či udělal uzlík na jednom z těch výběžků :( Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Beer4Real: Jasně, to jsi jí vážně poradil (y)
Navíc tvoje neinteligentní odpověd je nesmyslná, dejme tomu, že by to vážně udělala, tak proč by si měla po tom co si uřízne jazyk stříhat vlasy?
Jazyk nedoroste aby se jí to ještě někdy stalo.
A ted k otázce, popros někoho z příslušníků rodiny, aby se ti na to podívali a pinzetou skusili vytáhnout, nebo to zlus sama u zrcadla, snad se ti to podaří, držím palce :) A pro příště si dávej vlasy do gumičku u jídla

Další odpovědi
Beer4Real

  1. Uřízni si jazyk.
  2. Ostříhej se do plešata, aby se to už nikdy nestalo.

Doplňuji:
Promiň Hano. Mám tak nízké IQ, že jsem to pochopil až po odeslání.
Je mi to líto, chtěl bych být občas moudřejší :(

zjentek

mé čubě jorkšíra to dělá taky ..běž s tím za rodiči, já jí taky pomůžu, když můžu.
Horší je, jestli už nemáš rodiče

mosoj

Jdi ke kadeřníkovi.

bolak

Jestli to bolí když za to zatáhneš, tak to není vlas ale Morgellon.