Nazdar Bazar

Zachovali jste si i přes svůj věk, dětské způsoby?

Např. odpalování petard, smažení a rozdupávání modelů letadýlek,zapa­lování novin apod. ?

Nejlepší odpověď
klumprt

Baví mě dodneška vypouštění kaluží v blátě, třeba na polní cestě tak, že klacíkem vyhrábnu na okraji kaluže v bahně žlábek. A pak několik minut sleduju, jak voda odtéká a vytváří si koryto.

Další odpovědi
Agneta

Ano, já stále ráda zpívám „vaketů na ma,…“ (raketou na Mars)v „mojí“ řeči :DDD

Drap

Nic z uvedeného, ale některé další ano.

zjentek

pořád si rád hraju se zjentkem ..už jsem to tady někde psal :o
Doplňuji:
a Nazdar Bazar!

Anna007

jo, doteďka a to je mi 47 let, praskám na chodníku ty bílý kuličky z toho keře jak roste na sídlišti 🙂 nebo řikám ute mímá (už se stmívá …) nebo to je dibý (divný 🙂 ) a nebo strhávám ty akátový lístky

mosoj

Ano, stále se dloubu v nose.

marci1

Určitě, kdo si někdy nezablbne, ten stárne ! 🙂