Záchodové prkénko jako gauč???

PROSÍM poraďte mi. Jak vysvětlit rodičům, že záchod NENÍ gauč. Koupili nové záchodové prkénko, které je koženkové, a hlavně TEPLÉ, už když na něm člověk sedí minutu. Vypadá jako gauč. Když jsem z toho utírala čůránky, málem jsem se poblila - ta pseudo koženka se časem musí bakteriema úplně namnožit!
Z plastu to člověk utře vodou, ale když to z koženky utřu vodou, zůstane tam pochopitelně mokrej flek. Když si na to člověk sedne, propadne se, jelikož je to měkké. Chce se mi z toho fakt zvracet, proč už rovnou ne plyšové prkénko??? :D
Lze nějak LOGICKY argumentovat tím, že to není hygienické? Chtěla jsem vygooglit prkénko na záchod z koženky, nebo nějaké srovnání, která prkénka jsou lepší a která nepoužívat, ale nikde koženkové prkénko ani neprodávají. To snad museli koupit někde u ťamanů.
Doplňuji:
EDIT: Platím nájem, takže to není jen jejich byt. Jen aby to bylo jasné hned v počátku.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Proč čuráš na prkénko???
:-D
Hele - je to byt rodičů, je to jejich prkénko - povznes se nad vrtochy ´staříků´...
;-)
Doplňuji:
OK - pokud je váš vztah k bytu cca rovnocenný, domluv se s nimi.
Jen - koženka, jakožto plast, je sice na omak nic moc, na pohled dost hnusná, přesto udržovatelná v čistotě.
;-)

Další odpovědi:

Zlatý

Co se tady všechno neřeší i pochcané prkénko.
Doplňuji:
Vem SANITOL a utři to. Vhodné i pro "prkénka" z plastu.

A co říkáš na toto?
https://www.youtube.com/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 929
Zlatý mosoj 862
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.