Avatar uživatele
Andy.vlk

Záchod pro křečky. Co si o tom myslíte?

Ve zverimexu jsem viděla záchůdek pro křečky. Byla to taková trojúhelníková krabička s otvorem do které by údajně měl křeček močit. Myslíte si, že by se křeček naučil to tohoto WC vykonávat potřebu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4928 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Museli byste ho naučit, my měli morče a necháváli jsme ho běhat po pokoji, ale močit chodilo jedině do klece a do jednoho rohu- člověk by tomu nevěřil, měl to jako wc.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Řekla bych, že si křeček vybere jakýkoli jiný místo, jen ne tenhle záchod. Ale je fakt, že chodí na jedno místo, nejsou to blbý zvířátka :o) A taky hodně ignorujou lidský záměry – náš křeček měl domek, ale postavil si hnízdo z pilin a vaty a domeček využíval jako prolízačku… :o)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gollumek.88

naučit se dá, zkušenost mám takovou, že do tohoto „záchůdku“ dáš jeho bobky případně pomočenou podestýlku, jinak mu komplet vyčistíš bydlení – nová podestýlka, všechno čisté, jen v tom záchůdku bude to co jsem psala. Křeček tam začne chodit, protože si sám dělá místa kam chodí na záchůdek. Nejlepší je ten záchůdek dát na místo jeho původního záchoda, tam je totiž největší pravděpodobnost, že tam bude chodit. Tímto způsobem se dá naučit i králík nebo morčata. akorát u morčat to trvá dlouho, protože ty kakaj a močej všude kudy choděj :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek