tesss88

Začátky pedikérky a manikérky.

dobrý večer,začínám v salonu dělat pedikérku a manikérku,absol­vovala jsem kurz,praxi nemám,ale jsem celkem šikovná,jak překonat šílenou nervozitu,chci být dobrá a dostat se do toho.je tu nějaká pedi,která se semnou podělí o rady,ze svých začátků.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Dobrý večer,dělám pedikúru 25let.Té nervozitě se ze začátku asi nevyhnete,ale chce to jen být milá k zákazníkům a samozřejmě také odborné znalosti.Pokud jste,jak píšete,šikovná a budete se snažit dělat svou práci dobře,máte velkou devizu do budoucna.Zákazník to pozná v momentě,kdy na něj sáhnete,ale chtělo by to mít po ruce zkušenou pedikérku,která Vám poradí v odborných úkonech – odstranění kuřího oka,zarostlého nehtu apod.,protože teorie je jedna věc a praxe druhá.Chce to nekonečnou trpělivost,vztříc­nost a šikovné ruce.Držím Vám palce a přeji hodně spokojených zákazníků,kteří se k Vám budou rádi vracet,protože vytvořit si trvalou klientelu není,zvláště v dnešní době,vůbec jednoduché,ale věřím,že to zvládnete!!!