Začátek vyučování v 9 hod.?

Cetla jsem ze nekde v Anglii posunuli zacatek vyucovani o hodinu pozdeji,u nich na 10 hod.a vysledky maji vynikajici i chronicti nechodici zacali dochazet.Stalo by za to to vyzkouset i u nas?Treba jen par skol v republice?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano je to tak,zaci zacinaji o 9h.ranni.

Další odpovědi
Lucimia

Od 9 bych to rozhodně brala a myslím že ostatní taky…:) uplně nesnáším vstávání na 7. Ale zase na jednu stranu je to trénink pro zaměstnání, kdy se stává ještě mnohem dříve. :) Ocenili by to hlavně dojíždějící. Určitě bych byla pro.

Michal

To by nebylo marné pokusit se to zkusit?!