Dom.patera

Začátek s fotbalem ve 14 letech.

Dobrý den, chci se zeptat zda s fotbalem mohu začít ve 14 letech. Nejsem amatér, ani profesionál. Děkuji za vaše odpovědi :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
marci1

Ano, určitě!

Doplňuji:
S fotbalem můžeš začít kdykoliv a je úplně jedno, jestli ho budeš hrát jako amatér, nebo jako profesionál. Hlavně že Tě to bude bavit a budeš mít z toho radost. Několik fotbalistů v rodině máme a baví je to moc. 🙂

Další odpovědi
Nuk nuk

Ano, určitě!

Doplňuji:
Prvoligový hráč z Tebe už nejspíš nebude, ale proč by to nešlo si prostě zahrát a hrát dobře.

Eda69

Ano, určitě!

Doplňuji:
Fotbal se dá hrát hlavou a natrénovat fyzičku můžeš též snadno, ligový hráč z tebe nebude protože ti chybí 10 let běhání s míčem u nohy ale rozhodně to zkus, jde o to že tě to bude bavit.

smile11

Ano

jj. :D

Respire

Ano, určitě!