hela

Začaly opadávat listy u vánočního kaktusu. Poradíe, co dělám špatně?

Nejlepší odpověď
cochee

Kdyby ti opadala poupata, tak bych věděl – chce to rosit, ale listy? Nemáš ten kaktus přelitý? Všeho moc škodí.

Další odpovědi
dudu

Vánoční kaktus je velmi citlivý na častou změnu stanoviště a na průvan.

marci1

Vánoční kaktus byl přelitý. Stačí ho zalévat, až je zemina suchá. Má rád chladnější místo. V létě je letním (na stinném místě) a potom v pokoji rozkvetou stovkami květů (ten největší). 🙂

anonym

Ještě doplním Dudu,nebyl moc v blízkosti ústředního topení?
Zkuste se podívat ještě sem:
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=v%C3%A1no%C4%8Dn%C­3%AD+kaktus+o­pad%C3%A1v%C3%A1n%C3%AD+­list%C5%AF