raduczka1992

Začala se mi objevovat modrá obrazovka smrti, co s tím ??

screen – http://letecka­posta.cz/403959222

Odpovědi
badisko

No uplne nejednodissi bude reinstal nebo oprava Windows ..Predne zalohovat data ..pak vlozit cd do mechaniky a restartovat pocitac pote se zacne windows bootovat tak chvili pockat a pak dat opravit (repair)..nikoliv novou instalaci …nechat dobehnout ..upozorniji ze slozka moje dokumenty bude vymazana takze budto jeji obsah dat na externi HDD ..CD/DVD nebo velkokapacjitni flash disk..ci ulozto.cz a veci opatrit heslem..take se to da jen tak presunout do mistni disk :C kde si vytvorite slozku ..treba se jmenem zaloha a obsah slozky moje dokumenty tam presunete …zmizi vam rovnez ikony programu coz se da pak jednoduse vratit ..
vas screen neexistuje …nicmene je take mozne ze je to na me strane ..:D..nebo provest plnou instalci …ta se dela stejne ale to bych mene zkusenym uzivatelum nedoporucoval…po formatovani HDD zmizi cely obsah HDD vsechny programy no proste bude uplne prazdny…a pak se musi stahout aktualizace a service packy znova nainstalovat programy ..updatovat ovladace no je to na dlouhy lokte …poprirade doladit Windows podle svych predstav..take to muze byt chybou HDD tak by bylo dobre ho otestovat ..

Bedy

Bylo by fajn si stáhnout program WhoCrashed a vložit sem ten výpis (nahrát ho na leteckou poštu a sem vložit odkaz).
WhoCrashed – tedy ten výpis nám pomůže zjistit, kde je příčina.

anonym

Bylo by nejlepší sem přesně zveřejnit ten dump, jelikož takto to ze screenu nepoznám.

Vložte jej na leteckou poštu a do diskuze, a pak mi do pošty dejte vědět že je tu.