Retko

Zacala mi vyskakovat hlaska ve windowsu – Ukončete programy, abyste zabránili ztrátě informací!

Nevite jak se ji zbavit??
Doplňuji:
Problem jsem vyresil pridanim virtualni pameti, neboli (page file size…)

Odpovědi
GangstaHelper

Vzhledem k reakci na Vaši otázku na PCT fóru bych doporučoval přikoupit paměť RAM nebo zvětšit virtuální paměť. Trocha hospodárnějšího využívání paměti RAM by také neškodila (což by v mém případě rozhodně znamenalo změnu operačního systému, nejlépe na nějaký Server).

SinceX

Proč server? Jinak má „kolega“ pravdu..pokud máte pouze 512 mb pamět tak se nedivím..pokud máte alespoň 2GB tak máte problém chybějícího registru..v tom případě doporučuji, buď opravit počítač vložením disku v BIOSu nebo reinstalovat ho komplet :)

člověk

a nebo ještě jeden problém,nemáte legální windows,pirátství se bude prý trestat strátou všeho uloženého,v něk­terých státech již k tomu došlo

GangstaHelper

Předpokládám, že to bude zase nějaká vychytralá inteligentní hláška Windowsu Vista. Bohuzel s tím neporadím. Na normálním Windowsu jsem se setkal s různýma kravinama, tohle jsem ale ještě neviděl.