Začala jsem psát do otevřené přílohy emailu (ze seznamu) a pak dala uložit-kde teď soubor najdu?

Nejlepší odpověď
beer

Vzpomeň si co nejpřesněji na datum, kdy jsi to dělala.
Pak běž: Start – Hledat – Všechny soubory a složky – v části „Kdy byla položka změněna“ označ „Zadejte data“, uprav datum – Hledat
a mezi nalezenými soubory to bude ))

Další odpovědi
Hlada

Příloha může být uložená kdekoli. Když v seznamovém emailu zadáš Uložit, otevře se ti okno s předvolenou cestou, která byla použitá naposled. Jestli znáš název souboru, tak ho klasicky najdeš přes Start/Hledat.

vvaasseekk

Co máš za internetový prohlížeč ?

DeathlyDave

To je hrozně moc individuální. Je moc cest, kam se to může zrovna tobě ukládat, buďto: Dokumenty/Stažené soubory ; nebo Stažené soubory přímo v průzkumníkovi vlevo nahoře ; nebo Dokumenty/Dow­nloads, Ovšem cest může být i víc, třeb to tady najdeš ;)

RomanP

koukni se jestli to není uložené v konceptech, většinou tam skončí zprávy které se uloží a nemají adresáta