Drap

Začal předvánoční ruch ? Že je tu jen necelých třicet otázek od rána.

Nejlepší odpověď
www

Předvánoční ruch začal už dávno 😁
Jsou ale dny, kdy se tu děje jen málo i bez Vánoc 😉. Lepší ale to málo, než spousta stupidních otázek 😁

Další odpovědi
anonym

Vždycky si sem zaběhnu vydýchnout,protočím panenky a zase mažu!A to už mám dovču,každý rok si říkám -ten příští už ale né!Jo a zatím každý rok nanovo.