lukas.lukas

Začal jsem kouřit.. Mám z toho divný pocit

Před cca 3ma rokama jsem začal kouřit.. bylo mi cca 13…
Pak jsem na 3 roky přestal a dneska mě to nějak chytlo a prostě jsem zase začal..
Když už, tak jaké jsou nejslabší cigarety ?
Díky.
Doplňuji:
Máte pravdu.. přestanu dokud je čas..
Je mi 16.. jezdím motocross, tak proč bych si kazil zdraví ?
Jo přestanu..

Nejlepší odpověď
Conchus

Nemáš závislost, tak s tím přestaň, znám to z obou stran

Další odpovědi
jirkajirka

Jen slabochum vládne cigareta.

anonym

Pokud z toho máš divný pocit, tak s tím zavčas přestaň – není to zdravé a leze to pořádně do peněz.
Slabší cigareta je pořád cigareta a návyk je stále návykem. Pokud ještě „nemusíš“ být kuřákem, tak s tím raději nezačínej.

sevos

To už si od 13 vyděláváš,že máš na cigarety?
Doplňuji:
To rodiče nevěděli,že 13letej kluk kouři?

NemamSlov

mam v rodine mamu, otca, brata a sestru ktori fajcia.....som asi jediny ktory nefajci a som rad ze nefajcim, cigarety ti trhaju tvoj financny rozpocet a tie peniaze ktore by si dal na cigarety mozes investovat do svojich koncikov, napriklad ten motocross :)

tono

Zrovna jsem nedávno četla, že ani leigh cigarety nejsou méně škodlivé a odborník psal, že méně či véce škodlivá cigareta prostě neexistuje. Jenom pro zasmání – můj muž dává k lepšímu, že on je vděčný sovětským vojskům za to, že je nekuřák. Když byl malý, tak přijeli tanky s vojáky a rozhazovali jim cigarety a žvýkačky. Tak jedno cígo ukořistil a šel si ho tajně vykouřit. Na ten bolebřich nezapomněl do dneška a díky tomu prý cigaretu už nikdy nevzal do úst. Tak to jen tak na doplnění. Zdravím.