lucy96

zabránění hovorům

když mi někdo volá, tak se mi to nezobrazí a tomu, kdo mi volá to hlásí „volaný účastník není dostupný, prosím, zavolejte později“ nebo to jen pípá namísto vytáčení. abych zjistila, jestli mi někdo nevolal, musím se podívat do nepřijatých hovorů, jelikož se mi nepřijaté hovory nezobrazí jako upozornění. Když najedu do nastavení zabránění hovorům, tak tam mám příchozí hovory, odchozí hovory, atd..„zakázáno“ ..a když to chci zrušit,chce to po mně heslo (4 místné-čísla). prosím o nějakou radu. děkuji

Nejlepší odpověď
akvidzerp

zkus 1234,já mám na to štěstí:)

Další odpovědi
Sancha

Tyto informace by měly být v mauálu tvého telefonu.

KdoSiOdJinud

nebo pokud má telefon alespoň symbian tak to může dělat aplikace nainstalovaná za tvými zády