Sarča

Zablokovaný mobil špatným zadáním hesla

Potřebovala bych poradit, jak mám odblokovat telefon když se mi zablokoval několika špatnými zadáními gesta a nemám E-mail na googlu. Předem díky :)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Existuje tzv. PUK kód, který je napsaný na papíru k SIM kartě

Další odpovědi
Jikra

Svojí vlastní blbostí jsem si v neděli zablokoval SIM kartu a PUK kód ne a ne najít.
Dneska jsem zašel do pobočky O2 a po vysvětlení situace operátorovi a nadiktování svého čísla jsem během 3min. odcházel s novým PIN kódem.
A kupodivu zcela zdarma. V dnešní době je to je skoro k nevíře.

xko

nevím jak je to ted ale dříve šlo si zavolat na operátora a nadiktovat čílso které je uvedené na simkartě…ale jak píšu to šlo dříve......