Avatar uživatele
Jelda

Zablokování účtu

Dobrý den mám dotaz. Mám zablokovanej účet protože nemám ještě doplacenou exekuci. Když si založím jinej účet aby mi tam mohli dojít peníze z půjčky abych mohl doplatiti exekuci zablokují mi tento účet hned nebo to trvá nějakou dobu než zjistí že mám nový účet. Jde mi jen o to abych ty peníze co mi dojdou mohl vybrat a ihned doplatit dluh.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 4507 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jose1f

Nejsem odborník na podobné problémy, ale zdravý rozum mi napovídá, že chceš jít do zbytečného rizika. Spoléhat na to, že svoji banku obelstíš a než se vzpamatuje, že zaplatíš exekuci, zavání nesprávným postupem.
Kdybych se ocitl v podobné situaci, ptal bych se jak mám postupovat v prvé řadě u banky, která mi účet zablokovala a u exekutora, který na mé peníze čeká. Pro nezávislou odbornou radu bych se obrátil na níže uvedený odkaz kde existuje „Občanská poradna.“ Radí tam rychle a odborně.

Zdroj: www.kscm.cz

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Už ses tu jednou ptal a dostal rady. Normálně bych ti vysvětlil jak funguje obstavený účet, ale když sis otázku zamknul a nechal sis odkaz na politický web, což koliduje s kodexem, tak si asi umíš poradit sám.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/potrebuji-pujcit

před 4507 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek