ten který je

Zablokování u Skype

Dobrý večer,chci zablokovat jednoho uživatele Skype z mého seznamu kontaktů.Má otázka zní – bude se mu dále po mém zablokování zobrazovat můj profil?Děkuji.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Pěkný večer.
Pokud ho zablokujete, ze začátku Váš profil uvidí. Po delší době (cca týden) už ne. Sama to mám odzkoušeno. Ale pokud uživatele chcete zablokovat navždy, při jeho zablokovávání se Vám zobrazí tabulka, tak v ní zaškrtněte, že ho chcete spolu se zablokováním odstranit i ze svého seznamu kontaktů.