FikeCZ

Zablokování tel čisla u O2

Zdravím..otravuje mne jedno číslo z síte tmobile..Nemám bohužel chytry telefon ( nokia 5310 xpress music) a nic o blokaci čísla sem tam nenašel..leda přesměrovani hovoru ale pouze pro všechny přichozí hovory ne pro jednotlivé..myslite že O2 poskytuje zablokovani přes ně?..
Doplňuji:
Ano jeho číslo je u t-mobile a pokud je to placena služba nevadí..hlavně když zablokuje přichozí hovory a sms…O pronasle­dovani by se i jednalo..pře­devším posílani uražlivých a hrozebných sms..

Odpovědi
Bedy

Myslím si, že by to neměl být problém. Akorát nevím, zda-li je to placená služba.
A co je to za číslo T-Mobile? Je to od operátora nebo dealera?

Pozn.: pokud máte podezření na trestný čin (zejména stalking), stavte se na policii.
Doplňuji:
Tak to hlavně nemažte a ukažte to na Policii a oni už budou vědět.
Nebojte se tedy a běžte prosím na policii!

pusinka50

Když tě uráží a hlavně když ti vyhrožuje, došla bych na policii a ukázala jim ty esemesky a podala bych na něj trestní oznámení pro urážky na cti a vyhrožování. Ono ho to přejde, až bude muset vysvětlovat u výslechu, neboj se a pěkně to jdi ohlásit, ať vidí, že se ho nebojíš a on přestane.