Zabíjejí telátka jen kvůli masu?

Telecí maso se vždy prodávalo jen když si třeba tele zlomilo nohu,ale
teď je na trhu tolik telecího,že si snad láme nohy každé druhé tele?
Může mi to někdo vysvětlit?
Díky za odpovědi.
https://www.stre­am.cz/menupodle­koko/10005713-teleci-licka-na-paprice#nejnovejsi

Nejlepší odpověď
redy

Podle unie může bejt určitý množství telat, a co sou navíc jdou na jatka.
Prej 🙂

Video se mi nespustilo.

Další odpovědi
dědapetr

Proto že se dováží ze zahraničí a i u nás se telata chovala na porážku a né až si zlomila nohu.Mám dojem že jateční váha byla kolem 130Kg.

gecco

Jistěže se telátka zabíjejí kvůli masu – nevím jak ty, ale já bych je živá nejed´…
😁
Mimochodem – telecí, pokud je nedokuwíš přípravou, je velice lahodné…
😉

Drap

Tvá otázka je nesmysl. Telata se vždy zabíjela z důvodů konzumace telecího. Pokud si tele zlomilo nohu, tak šlo na nucený výsek a ne do prodeje. Jiným způsobem než zabitím telete nelze telecí získat. Ze stejných důvodů se hovězí dobytek i mimo jiné zapouští.

anonym

No jo, jugar je stříbrný s možností ukrýt|(nahlásit) otázku či odpověď. Mstí se?

gecco

To nevím/e…
😉
Ale pokud ano, tak si ´střádá´ na další BAN…
;-D

Drap

Jugar klade spoustu nesmyslných otázek podpořených videii. Pokud neslyší to, co slyšet chce, tak odpověď zmizí.

Drap

A samozřejmě nominuje jinou odpověď, aby smazaná odpověď nemohla být vložena znovu.

gecco

Myslíš, že ten pytomec je Jugar?

marci1

Proč byla smazána odpověď „Drapa“ ? Nelíbila se ? 🙂

gecco

Byla smazána i má odpověď – asi se taky nelíbila…
Těžko říct, proč – asi nějakej duševní prťajzlík objevil tlačítko „Nahlásit“…
😉

marci1

Tvou odpověď jsem neviděla, asi se také Jéčku nelíbila a palec „dědovipetrovi“ dal až nominoval nejlepší odpověď. To vše dělá jen kvůli bodům ? 🙂

gecco

Nevím, já ho moc nechápu – tedy to, jak se tu občas projevuje… Nejspíš ´žárlí´…
;-DD

marci1

Proto mu taky neodpovídám. Odpovědi, které by nebyly podle jeho „vkusu“ by smazal a ještě by mě napadal. Napadal mě i Tebe a mnoho jiných. Škoda, zbytečně to tu kazí. 🙂

gecco

Nenech prchlivosti cloumat svým majestátem – kvůli takovým malichernostem (a malicherníkům)…
😉

marci1

Jsem zcela povznesena nad takovéto jednání. Nedávno jsem někde do odpovědi vkládala Caligulův citát : „Ať mě nenávidí, hlavně že se mě bojí“. Je neděle, sluníčko svítí, orchideje i všechny ostatní květiny mi kvetou. Svět je nádherný. 🙂

gecco

😉

gecco

Dědapetr – mám dojem, že momentálně je to 150…
😉